Uluslararası Tv- UGC-INTERNATIONAL-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti-Basın-Press-yayında-web sitemiz-www.uluslararasitv.com
 
Yayında :
 
 
Uluslararası Tv                    Uluslararası Tv yayında-Uluslararası tv-Uluslararası international tv,ugc uluslararası gazeteciler cemiyeti tv,ugc tv, https://www.uluslararasitv.com/                   
 

Kazakistan’dan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti UGC ’ye Davet

 

Kazakistan’dan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti UGC ’ye Davet

Kazakistan’ın Almati Belediyesi tarafından Türkçe adı ile 1.Uluslararası Medya ve Turizm Forumu düzenleniyor.

Turizmin gelişmesi ve dünyada Kazakistan Almati’nin tanıtılması hedeflenen Türkçe adı ile 1.Uluslararası Medya ve Turizm Forumuna dünya genelindeki gazeteciler ile gazeteci cemiyetleri davet edildi.

Foruma, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti UGC adına Hollanda Rotterdam Temsilcimiz Özcan Özbay konuşmacı olarak davet edildi.

Açıklamada bulunan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti UGC Hollanda Rotterdam Temsilcimiz Özcan Özbay “20-23 Temmuz tarihleri arası Kazakistan’da düzenlenecek olan Türkçe adı ile 1. Uluslararası Medya ve Turizm Forumuna Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti UGC adına konuşmacı olarak davet edildim. Forum da UGC’ nin yaptıkları birbirinden güzel çalışmaları dünya genelinden Kazakistan’a gelen gazetecilere anlatacağım “ dedi.

 
Tarih       : 15 Temmuz 2023
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2020 

 
 

Powered By TvSitesiKur